Szkolenia

  SZKOLENIA W FIRMIE INTER TACHO

  Prowadzimy szkolenia na podstawie nabytych umiejętności, odbytych szkoleń oraz na podstawie upoważnienia Prezesa Głównego Urzędu Miar w Warszawie.

  Jako nieliczni w Polsce odbyliśmy wszystkie szkolenia z tachografów bezpośrednio u producentów co potwierdzają stosowne certyfikaty, a w przypadku tachografów cyfrowych możemy poszczycić się jednym z dwóch certyfikatów Trenera Trenerów Systemu Tachografu Cyfrowego wydanym przez największego producenta tachografów firmę Continental (daw. Siemens VDO, KIENZLE).

  Poniżej przedstawiamy pełną ofertę Naszych szkoleń:

  1. Szkolenia dla techników warsztatów -"Instalacja, naprawa oraz kontrola tachografów analogowych"

   Certyfikaty wystawione po szkoleniu są honorowane przez Główny Urząd Miar w Warszawie i służą jako podstawa do wystąpienia o uprawnienia dla techników warsztatów.
  2. Szkolenia dla kierowców

   2.1. Budowa, obsługa oraz przepisy dotyczące systemu tachografu cyfrowego (STC),

   2.2. Budowa, obsługa oraz przepisy dotyczące systemu tachografu analogowego (STA).,

   Po odbytym szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje stosowny certyfikat który może być podstawą dochodzenia praw zarówno pracownika jak i właściciela firmy w przypadku kontroli ITD lub spraw sądowych.
  3. Szkolenia dotyczące oprogramowania do analizy oraz archiwizacji danych z wykresówek lub pobranych z tachografów cyfrowych,
  4. Szkolenie oparte o program "TACHOSPEED" i "TACHOPORT",
  5. Szkolenie oparte o program "TIS OFFICE",
  6. Szkolenie oparte o program "TACHOMAT YELLOW"
  7. Szkolenie dla właścicieli firm transportowych, osób zarządzających flotą pojazdów oraz kierowców pt: "Czas pracy kierowcy oparty o Rozporządzenie (WE) nr 561/2006 Parlamentu Europejskiego:.
   Szkolenie prowadzone są przy współudziale Inspekcji Transportu Drogowego.

  W zależności od typu szkolenia oraz docelowej grupy uczestników różnicujemy ilość uczestników, formę szkolenia oraz miejsce.

  Dysponujemy salą szkoleniową wyposażoną w odpowiedni sprzęt oraz materiały dydaktyczne w zakresie prowadzonego szkolenia.

  Poniżej znajduje się formularz szkoleniowy do pobrania. Wypełniony dokument prosimy wysłać na nas fax 0 34 364 03 14.

  - pobierz formularz szkoleniowy w formacie pdf

  W przypadku dodatkowych zapytań pozostajemy do dyspozycji.